Logo Ve Kartvizit Tasarım

İşletmeler günümüz şartlarında mevcut ve potansiyel müşterilerine ulaşabilmek adına birçok farklı iletişim kanalı kullanmaktadır. Bu kanallardan en yoğun kullanıma sahip olan sosyal medya platformları ve arama motoru optimizasyonu kurumlar açısından olmazsa olmaz araçları ifade etmektedir. Kurum ve kuruluşların reklam ve tanıtım faaliyetlerini amaçladığı bu araçlar, içerisinde birçok alt unsur içermektedir. Bu alt unsurlardan olan logo ve kartvizit tasarımları, kurumun müşterilerine ve rakiplerine karşı sektördeki duruşunu açık bir şekilde göstermektedir.

Logo ve kartvizit tasarımlarını bir bütün içerisinde iki farklı konu olarak ele almak her zaman doğru bir yaklaşım tarzıdır. Kurumsal kimlik tasarımları içerisinde değerlendirilmesi gereken logo ve kartvizit tasarım çalışmalarında ilk olarak kurumun hangi sektörde bulunduğu ve nasıl bir marka imajına sahip olmak istediği gibi soruların cevaplarının aranması gerekmektedir.
Kurumsal kimlik çalışmalarında, kurumu ifade eden renk, font gibi birçok öğenin seçilmesi ile kurumsal logo ve kartvizit çalışmaları daha hızlı bir şekilde devam edecektir.

YENİ WEB SİTEMİZ


https://byatakwebtasarim.com/